افزونه آزمون‌ساز آنلاین هم‌صدا با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی. بهترین افزونه برای ساخت آزمون‌های آنلاین. می‌خوام ببینم

قوانین و مقررات

مقررات مربوط به فروش نرم افزار

 1. تمامی نرم افزارهای عرضه شده برای فروش قبل از پرداخت وجه قابل آزمایش توسط کاربران عزیز می‌باشد؛ در نتیجه چنانچه مشتری از نرم‌افزار ما راضی باشد نسبت به خرید کد فعال‌سازی دایمی آن اقدام می‌نماید. با توجه به این مورد، کاربران عزیز هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با خرید نرم‌افزار و استرداد وجه نخواهند داشت.
 2. چنانچه کاربرانی پس از پرداخت وجه به هر دلیلی به طور اتوماتیک موفق به دریافت کد فعال سازی نشوند می‌توانند از قسمت تماس با ما با ذکر نام و ایمیل خود موضوع را با مدیریت سایت در میان بگذارند تا کد فعال‌سازی برایشان ارسال گردد.
 3. از آنجایی که برخی از به روز رسانی‌های نرم افزارهای غیررایگان زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهند ممکن است در برخی از نگارش‌ها از کاربران کد فعال‌سازی جدید تقاضا شود که در صورت تمایل می‌توانند کد فعال‌سازی را از سایت خریداری نمایند در غیر این صورت می‌توانند از نسخه قبلی استفاده نمایند.
 4. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 5. جهت اطمینان مشتریان حداقل یکی از نسخه‌های نرم افزارهای عرضه شده برای فروش، در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت شده و دارای گواهی انتشار می‌باشند.
 6. تمامی اطلاعاتی که از کاربران برای ثبت نام و یا خرید محصولات دریافت می‌شود نزد ما محفوظ است و در اختیار هیچی شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

مقررات مربوط به سفارش برنامه نویسی

 1. موضوع برنامه(نرم افزار) سفارشی در تعارض با قوانین کشورمان نباشد.
 2. محتوای برنامه چندرسانه‌ای باشد برای مثال نرم‌افزار خاطره نویسی یا نرم‌افزار دیوان حافظ و … که در این سایت موجود می‌باشند.
 3. برنامه‌هایی که محتوای ادبی و فرهنگی دارند.
 4. برنامه‌های آموزشی همانند آزمون‌های الکترونیکی و … .
 5. برنامه‌های علمی
 6. نرم‌افزارهای فرهنگ لغت
 7. نرم افزارهای حسابداری
 8. بسته نرم‌افزاری همانند بسته نرم‌افزاری لرد
 9. طراحی سامانه اینترنتی فعال‌سازی نرم‌افزار (php, C#, Lua)
 10. تقویم
 11. طراحی سایت
 12. پروژه‌های AutoPlay Media Studio
 13. نرم‌افزارهای مخصوص اندروید
 14. و …