ساخت آزمون‌های آنلاین هوشمند با آزمون‌ساز برخط هم صدا می‌خواهم ببینم

درباره سایت

در جهان بال و پر خویش گشودن آموز *** که پریدن نتوان با پر و بال دگران

هدف از طراحی سایت

ادبیات قسمتی از وجود من است، این روزها زیاد علاقه داشتم که دست از ادبیات بشورم و یکباره بروم سراغ کامپیوتر و دوره‌ی ارشد را در آزمون مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات شرکت کنم اما باز با خود گفتم حیف است این همه شور و علاقه‌ی ادبی را به هیچ گرفت و رهایش کرد؛ هر چند با تحمل شرایط سخت فقرآلودش برایم دشوار میآید که آینده‌ام را به خاطره علاقه‌ام پایین‌تر از دوستانم سپری کنم اما باز می گویم این راهی است که باید بروم.

هر کسی به سهم دانایی‌اش در ادبیات تغییراتی در آن بوجود آورده است که این ادبیات امروزی را به دست من و تو رسانده است.

و اما سهم من در این میان چیست آیا بنشینم و شعر بخوانم و گوشه گیری کنم یا در صحنه‌ها فریاد بکشم؛ سهم من ارایه ادبیات در صحنه‌ی الکترونیک کامپیوتری است و این سایت نمایشگر تلاش های ادبیاتی – کامپیوتری من برای اهل ادب و اهل کامپیوتر خواهد بود.

امیدورام بتوانم کارهای ارزشمندی را در این زمینه ارائه کنم.

جواد احشامیان – زمستان سال 1390

تغییر مسیر

آنچه در بالا خواندید هدف اصلی من از ایجاد این سایت بود اما با گذشت زمان خیلی چیزها برایم تغییر کردند آنچه که تجربه کردم چندان خوشایند نبود کار ادبیاتی دلنشین و زیباست اما جامعه ما استقبالی از کار ادبی و فرهنگی نمی‌کند و وقتی که جامعه خواهان یک کار نیست در نتیجه صرفه اقتصادی هم برای آن کار وجود نخواهد داشت و برای کسی که نیازهای اساسی او مثل اجاره خانه و خوراک و پوشاکش با کار فرهنگی به دست آید دیگر امیدی باقی نخواهند ماند. به همین دلیل باید مسیر خود را به سمتی که در آن سود اقتصادی هم وجود دارد کج کند. این داستان زندگی کنونی من است. هم اکنون بیش از یک سال است که موضوع فعالیت بنده از ادبیات به سایر زمینه‌ها تغییر کرده است و بیشتز شامل فعالیتهایی است که مورد تقاضای کاربران می‌باشد.

زمستان 1396

موضوع فعالیت‌های سایت

  1. طراحی و تولید نرم افزارهای علمی، ادبی و آموزشی
  2. طراحی انواع آزمون‌های آنلاین
  3. طراحی درگاه‌های بانکی
  4. طراحی افزونه‌های وردپرس
  5. فروش نرم‌افزارهای تولیدی در فروشگاه سایت
  6. معرفی نرم‌افزارهای مفید ایرانی و خارجی
  7. گاهی هم انتشار اخبار علمی، ادب و آموزشی
  8. و …