ساخت آزمون‌های آنلاین هوشمند با آزمون‌ساز برخط هم صدا می‌خواهم ببینم

برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس

با استفاده از افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس به سادگی و تنها با چند کلیک می‌توانید اطلاعات کل کاربران سایت خود را در قالب فایل اکسل، صفحه وب و … بر روی کامپیوتر یا گوشی خود ذخیره نمایید و در مواقع نیاز از آنها استفاده کنید.

افزونه برون‌ریزی و ذخیره کاربران وردپرس

امکانات افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس

  • قابلیت انتخاب اطلاعات مورد نیاز جهت ذخیره یا برون‌ریزی شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، لقب، نام کاربری، آدرس سایت و ام نماشی
  • ذخیره اطلاعات کاربران در قالب فایلهای XLS, XLSX, ODS, CSV, HTML
  • امکان راست چین کردن و چپ چین کردن فایل خروجی
  • استخراج اطلاعات از دیتابیس جهت بالا بردن سرعت افزونه و مصرف کمتر منابع به عنوان مثال  اطلاعات 3000 کاربر را در کسری از 1 ثانیه پردازش می‌کند.
  • پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی
  • رعایت نکات امنیتی
  • سازگاری با php 7.3 و دارای پشتیبانی حرفه‌ای

ضرورت طراحی افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس

در هر سایتی کاربران نقش بسیار مهمی در بقای آن دارند و چنانچه به هر دلیلی یک سایت کاربرانش را از دست بدهد؛ زندگی آن سایت نیز به سر خواهد آمد. به همین دلیل باید کاربران سایت خود را جدی بگیریم و سعی در حفظ آنها داشته باشیم.

یکی از راههایی که به واسطه آن می‌توانیم توجه کاربران را به سایتمان جلب کنیم ارسال اطلاعیه و ایمیل برای آنها می‌باشد؛ با این کار می توانیم آنها را در جریان اخبار و رویدادهای جدید سایتمتان قرار دهیم و از آنها دعوت کنیم تا از مطالب و یا محصولات سایتمان بازدید نمایند.

بسیاری از مواقع اتفاق می‌افتد که می خواهیم برای تمام کاربران سایت خود اطلاعیه‌ای را با استفاده از ایمیل ارسال کنیم اما نمی‌توانیم به لیستی از ایمیل کاربران سایت به صورت فایل متنی یا فایل اکسل دست یابیم و دست به کارهای مختلف می‌زنیم تا این لیست را به دست آوریم و گاهاً موفق هم نمی‌شویم.

با توجه به آنچه گفته شد وجود افزونه برون‌ریزی و ذخیره اطلاعات کاربران وردپرس بسیار ضروری به نظر می‌رسد به همین سبب این افزونه وردپرسی ارزشمند را برای شما عزیزان توسعه داده‌ایم تا به راحتی بتوانید اطلاعات کاربران خود را در قالب‌های خواندنی و قابل استفاده ذخیره نمایید.

عکسهای از محیط افزونه

 

برای خرید و دانلود افزونه اینجا کلیک کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

برای تائید دیدگاه قوانین زیر را رعایت کنید.

  • دیدگاه شما بایستی در رابطه با همین مطلب باشد.
  • فارسی تایپ کنید و از نوشتن دیدگاه‌های فینگلیش خودداری کنید.